WhatsApp

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

  • 1588 Okuma
  • 26 Haziran 2021, 08:25

CTT Endüstri olarak hedefimiz; müşterilerimizin bizden beklediği ürün ve hizmeti, en makul fiyat ile zamanında teslim etmektir. Standart ve mevzuat gerekliliklerine uyum, müşteri memnuniyeti,yönetimin her kademesinde bir önceliktir. Şirketimiz bünyesinde yürütülen tüm çalışmalarda Entegre Yönetim Sisteminin gerekliliklerinden biri olan "sürekli iyileştirme faaliyetleri" gerçekleştirilecektir.Böylelikle tüm çalışanlarımız uygulamaya yönelik eğitimlerle kendinin ve kalite bilincinin gelişmesine olanak sağlamak içn fırsatlar bulacaktır.

Sürekli iyileştirme düşüncesiyle daha az ve temiz enerji kullanacağız. Ulusal ve uluslararası mevzuatlardan ve çevreye olan sorumluğumuzdan dolayı daha az atık üretmek, daha az atık oluşturan sistemler kullanmak ve mümkün olduğu durumlarda atıklarımızı tekrar kullanmak ve geri dönüştürmek en önemli ödevimizdir.Her zaman çalışmalarımızın güvenliği ilk önceliğimizdir. İş güvenliği ve iş sağlığıyla ilgili yasaların ve yönetmeliklerin tüm hükümlerini eksiksiz yerine getirmek, kaza tehlikelerini kontrol altında tutmak, çalışanlarımızın yaralanmasını ve hastalanmasını önlemek sorumluluklarımızın başında gelmektedir.

Temiz bir çevrede verimli ve güvenli bir çalışma ortamının sağlanmasıyla "CTT ENDÜSTRİ markasının kalite ile eş anlamlı" kullanılması tüm çalışanlarımızın ortak amacıdır.

Fiyat Teklifi