WhatsApp

Çevre Teknolojileri

Çevre Teknolojileri

Çevre Teknolojileri

Kompost üretiminde yeni nesil cihazlar kullanmak hem çevre açısından hem de iş verimliliği açısından son derece önemlidir. Sıfır atık ve geri dönüşüm özellikleri sayesinde gübre üretiminde tam otomatik kompost makinesi son derece işlevseldir. Organik gübrelerin her geçen gün biraz daha ilgi görmeye başlaması ile birlikte bu gübrelerin kolayca üretilebilmesi için otomatik makineler tercih edilmektedir.

Tam otomatik olarak çalıştırılan kompost makineleri oldukça hızlı bir şekilde istenilen seviyede ve kalitede organik gübre üretmenize yardımcı oluyor. Farklı kilogram ve ton özelliklerine sahip şekilde üretilen bu kompost makineleri beklentileri en iyi şekilde karşılar ve üretimde verimliliği artırır. Makineler kısa süre içerisinde organik atıkları doğal gübre haline getirmektedir. Organik tarım yapanlar için önemli olan bu gübreler son derece işlevseldir.

Otomatik Kompost Makinesi Özellikleri

Tam otomatik kompost makinesi özellikleri sayesinde birçok organik atık gübre haline getirilerek çevre dostu bir işlem yapılmasına olanak tanımaktadır. Tam otomatik olduğundan herhangi bir fiziksel güç kullanılmasına gerek yoktur. Çevre dostu cihazlardır ve kullanımları da son derece kolaydır. Herhangi bir müdahale gerektirmeden tamamen doğal ve biyolojik bir süreç içerisinde organik gübreler hazır hale getirilmektedir.

%85 ile %90 arasında hacim azaltma özelliği bulunan bu makineler 24 saat içerisinde sizlere organik gübre üretme imkanı sunmaktadır. Sıfır insan gücü sayesinde işletmenin iş gücü maliyetlerinin azaltılmasında bütçe dostu cihazlardır. Bununla birlikte düşük taban alanına sahip olan bu makineler sıfır bakım maliyeti çıkararak işletmelerin maliyet yükünün azaltılmasında önemli bir yere sahiptir. Uzun yıllar deforme olmadan ve bakım gerektirmeden çalışabiliyor olması da işletmeler açısından artı bir özelliktir. Cihazlar konusunda CTT Endüstri avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Organik gübre üretiminde profesyonel çözümler sunulmaktadır.

Çevre Teknolojileri

Paylaş

Fiyat Teklifi